Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d

2 posters
YazarMesaj
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d  Empty
MesajKonu: Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d    Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:25 pm

Manyak bi Rüya gördüm lann Very Happy Very Happy

şimdi kar yağıyormu Cugli Türkiyeye gelmiş :d iloshta yanımızdaymış Very Happy Justin Biber Very Happy in konserine gitcekmişiz Very Happy Evine girme şeyi Very Happy biletimiz varmı Very Happy ben tam girerken elim kesilmi Very Happy Justin yardım etmiş felan Very Happy konserden çıktıktan sonra bizim sınıftan bi kız Cugliye sataşmış ben o kızı bi dövmüüüm Very Happy azı burnu kırılmış Very Happy Very Happy Very Happy Ondan sonra ilos ben Cugli sarılmışız Very Happy sonra İlosh Cugli gitişler biyere Very Happy o kadar malca bir rüyaki ben direk konserden sora okula girmişim Very Happy 1. sınıfların sırasında oturmuuz Very Happy bizim burda inek bi kız var ona öğretmen oku şunu demiş okumuş sonra bana demiş Very Happy ben ilk ananı demişim Very Happy sonra balamışım okumaya Very Happy Very Happy Very Happy Bittii Very Happy Very Happy koppp

Justin-Hiç sevem keratayı yaaa ama afferim lan yardım eetti baaa Very Happy
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d    Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:42 pm

bu ne lannnnn Very Happy koptumm yaaa Very Happy Very Happy kop chef kopp Razz Razz
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d    Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d  Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:32 pm

Very Happy Very Happy Bende kopmuştum aşkısı zatene Very Happy
http://www.rockkolik.eniyiforum.org

Şeytan Üçgeni Gördüğüm Rüya :D :D :d
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ßiTTi RüYa
» Şeytan Üçgenine :)