Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D

5 posters
YazarMesaj
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Empty
MesajKonu: 331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D   331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:26 pm

Güney Afrika'nin Cape Town sehrindeki bir hastanede devamli esrarengiz ölümler oluyordu. Hemsireler haftalardir üst üste her cuma günü 311 numarali yogun bakim odasina yatirilan hastalari ölü bulmaktaydilar.

Bu sir dolu ölümlere uzun süre açiklama getirilemedi. Herkes meselenin çözülmesi için seferber oldu. Uzmanlar odanin havasini bakteriyolojik bakimdan kontrol ettiler. Güney Afrika'nin önde gelen bilimadamlari ölenlerin aileleriyle üç hafta boyunca görüsmeler yaptilar. Hatta isin içine polis girdi ve akla gelen her ihtimal tek tek degerlendirildi, ancak onlarin arastirmalari da sonuçsuz kaldi. Ve tabii bu arada 311 numarali odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyorlardi.

Son çare olarak 311 numarali yogun bakim odasi devamli gözetim altina alindi ve nihayet odadaki ölümlerin sebebi ortaya çikti. Sonuç trajikomikti. Cuma sabahi saat 6'da odalari temizleyen temizlikçi kadinin, hastanin bagli bulundugu solunum
cihazinin fisni çekerek elektrik süpürgesinin fisini taktigi, temizlik bittikten sonra solunum cihazinin fisini yeniden takip, odadan çiktigi görüldü
MeLiqE
Şebnem Forever
Şebnem Forever
MeLiqE

MesajKonu: Geri: 331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D   331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 10:23 pm

Very Happy Very Happy ayh ç0K K0miK yha neRden ßuLu0Rsun Very Happy Very Happy
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: 331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D   331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 8:20 pm

Very Happy Very Happy Süper yaa Very Happy
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: 331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D   331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:54 pm

manyaaakk ya xD
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: 331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D   331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 4:12 pm

Very Happy Very Happy uffff buqün ne çhoq qüLdüm yhaaa konuya baq Very Happy: D
http://sebnemciyiz.eniyiforum.net

331 nolu odanın esrarı :D koptum ya :D
1 sayfadaki 1 sayfası