Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)

4 posters
YazarMesaj
^^^^bella^^^^
V.I.P Üye
V.I.P Üye
^^^^bella^^^^

kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Empty
MesajKonu: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:55 pm

karanlık bile ürkmüş yalnızlıklardan,çıkmazlardan.o bile sukun yarınlara.sen gittin izin kaldı yüreğimde.sana senden nefret ettiğimi sevmediğimi söyliyecektim o gün oysa öyle bi baktınki yüreğimi yaktı gözlerin.ve paramparça ettiğin kalp konuştu.haykırdı seni sevdiğini.belki istediğim herşeye sahiptim ama sana değil,çünkü sen yanımda olsan bile yüreğin hep başka yerde.bunu bilmek bana hep acı verdi.sevmek ölümüne sevmekti benimki.insan gerçekten ölmesede ölüymüş gibi hissedermi kendini.ben öyle hissediyorum işte.çünkü ben yaşarken ölüyorum.ruhum ölmüş benim,dışım ise et parçasıyla kaplı,yüreğim ise paramparça buna yaşamak deniyorsa evet yaşıyorum.her gece mutluyken biz diye bi kavram varken söylediğin tek sadece tek bir söz geliyor aklıma ''sakın unutma'' ben unutmadım ya sen diyesim geliyor...boğazımda bi yumruk düğümleniyor.yutkunamıyorum.hatıralar gözlerimin önünden geçiyor oysa ben ağlayamıyorum.anla be sensiz yaparmıyorum...

kanayan bir sevda var bu şehirde,yaşayamıyorum;
cansu
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:40 pm

sana diyecek hiçbir söz yok artık sen kendini aşmışsın Cansu süpersin böyle devam et
http://sebnemciyiz.eniyiforum.net
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:48 am

vaybe süpersın Cansu keşke bnimde şiir yazma yeteneqm olsaaa pale
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:57 pm

yaz kuzu şiir yazmak için yetenek olması şart değildir aklına ne geliyosa onu yaz al sana şiir işte
^^^^bella^^^^
V.I.P Üye
V.I.P Üye
^^^^bella^^^^

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:01 pm

olurmu kanka şiir yazmak bi sanattır....ve zorludur her zaman güzel yazamazsıın..
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:22 pm

haklısın Very Happy
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 7:01 pm

Muhtesem bi siir yaaa valla icimden aglamak geldi bunu okuyunca ...
sen neymissin be kuzu yaa afferin süper !!!
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)   kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım) Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 4:25 pm

^^^^bella^^^^ demiş ki:
olurmu kanka şiir yazmak bi sanattır....ve zorludur her zaman güzel yazamazsıın..

BEN Bİ KERE SİİR YAZIYIMDA GÜZELİNİ SONRA YAPARIM SENİN GİBİ YETENEKLİDİİİLM AMMMAA BENDEW YAZARIM Very Happy Very Happy Very Happy [wow][/wow][wow][/wow]
http://www.rockkolik.eniyiforum.org

kanayan bir sevda var bu şehirde(kendim yazdım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahin - Mezarda Bitmez Bu Sevda
» Yanlizim (KeNDiM YaPTiM)
» Seni Unutmam!! (kendim yaptim )
» Gül Bahçem(Çağlam için ben yazdım)
» Sensiz Yaşasam Ne Yazar(Çağlam için ben yazdım)