Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)

+2
..YaqmuRocq*maNqaCı..
ŞebnemKeskin
6 posters
YazarMesaj
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Empty
MesajKonu: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 5:29 pm

Şebnem hakkımda düşüncelerimi açıklıyorum ;

o bir tatlı kız

o sanki gökten inmiş melek

ama ona bunlar şebomun yanında çok hafif kalır sana ilayın sitesinde şiir yazmıstım onu oku cnmmm
/sana layik deil ama/

neyse

seni okdar çok seviyorum ki senle tanışmak isterim ..... hakkındaki düşüncelerim çooookkk gusel ama bunları yazmaya günler aylar belkide yıllar sürer onun için bunlar bende kalsın sadece bazılarını yazıyım ;

Aşkımsın
muhteşemsin demekle kalmaz muhteşimde muhteşemimsin onundaaahaaa çoookk muhteşeminsinn aşkitom cnm

sen bnm koruyucu melegimsin bende senin eger bnm koruyucu melegım olmak istemiyorsan sorun deil yeterki konuş bnle oda yeter

sesini bana benzetiyolar ben ise benzetemiyorum heleee o tek başına varya muhteşemdin ondaa tek başına bile söylesen muhteşem olurdu genede

bunlarda yetmez diyorsan sadece şunu bilmeni istiyorum şebnemcim ;

seni nekadar SEVDİĞİMİ bilmeni ve sana ne kadar HAYRAN olduğumu bilmeni ve bu sevgimin bir ömür buyu deil bin ömür boyu da değil ölene kadarda deil ölsem bile hep seni düşüneceğim yani artık anla sena ne kadar HAYRAN ve SEVGİM oldugunu şebnemcim hatta anlamada gerek yokki sen hemen anlarsın bunları okumadan

NOLUR GEL YA BU SİTEYE YADA İLOŞUMUN SİTESİNE nolur seni çok osluyorum seni ruyamda gorsem gerçek deil diye hmn aglıyorum bidenem ahh ahh aşkitom bnm cnmm arkadaşın olmayı ne kadar isterim bilemezsin gerçi emesenini istesem verirsin ama veremezsin o da şöyle oluyor

((EGER BENN tek isteseydim belki verme şansım %50 - 60 f,lan olurdu ama herkez istiycene göre bnm şansım %0.0 yani bu hayallerle yaşamk zırundYIM ŞEBNEM BU cümleyi yazarken bile ama sadece bu cümleyi (parantez içine aldıgımı ) yazarken ağlıyorum seninle tanışmak isteyen yüzlerce kişi vardır ama ben bunların arasında vardım ama şimdi bu olmayacak çünki emesenle kamerayla görüşmek bbile bnm için muhteşem ama bu hayal olucak hani anca rüyanda görürsün sen onu derlerya ! işte oda bnm hayallerimi kapsıyor ))

SEN BNM ARKADAŞIM OLSAN seni hep korurum sana karışanı dövmem ama laf atarsa agızının payınıda veririm haa sakın yanlış anlama küfürbaz fln deilim şebnemcim bnm sadece seni korumak amacıyla bi kere saadece bikere kötü söz derim ama bu kötü söz küfür deil msla defol salak manyak gibi ama küfür asllaa ! ! ! neyse seni çooookk seviyorum nolur sadece senle arkadaş olmak istiyorum cnm bnm sesine hayranım keşke arkadaşım olasaydın senle düet yapmak isterdim Celıne dıonum bnm Very Happy yok yok celine dıon deilsin SEN KİMSEYE BENZEMEYEN BİR GÜZELLİK MELEGİSİN BNM bu iltifatlar seni nkdrr çooookkkkk sevdiğimi anlatıyorum şuan bile bunları yazarken elim yorulmaz (çünki sana yazıyorum bitanem inci tanem bnmm )
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Empty
MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 8:43 pm

kuzum süpersin diyecek bir şey yok gayet iyi ifade etmişsin kendini
http://sebnemciyiz.eniyiforum.net
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:59 am

ya işte nkdr svdiğim anla
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 2:52 pm

anlıyorum kuzum bende en az senin kadar çok seviyorum Şeboyu
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:33 pm

süper
galiba bu sitede herkezin düsüncelerini yazdin ... afferin
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:12 pm

XD ewet bide daha fazlasını yasdımm XD
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 1:59 pm

evet aynen öyle oldu

neyse sohbet yok
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:50 pm

way beee süpersnnnnnn
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:49 pm

remziye demiş ki:
way beee süpersnnnnnn
aynen xD
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:49 pm

remziye demiş ki:
way beee süpersnnnnnn

süperim tabiki remziyem şebnemim için herşeyi yasarım ya onu çok seviyorum kii ahh ahh
RocK_AngeL
Şebnem Forever
Şebnem Forever
RocK_AngeL

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:46 am

quzum süper olmuş saol bebeqüm I love you
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:46 pm

ŞebnemKeskin demiş ki:
remziye demiş ki:
way beee süpersnnnnnn

süperim tabiki remziyem şebnemim için herşeyi yasarım ya onu çok seviyorum kii ahh ahh
Very Happy bnde
beste07
V.I.P Üye
V.I.P Üye
beste07

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:13 pm

Smile
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 3:39 pm

!!-_-$^^Uras&İlay^^$- demiş ki:
ŞebnemKeskin demiş ki:
remziye demiş ki:
way beee süpersnnnnnn

Very Happy bnde

BENDE BENDEEE Very Happy Very Happy Smile Smile
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 6:05 pm

E OZMAN BENDE DIYEYIM

BENDE BENDE BENDE BENDE BENDE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 6:09 pm

Sebnem_Cagla demiş ki:
E OZMAN BENDE DIYEYIM

BENDE BENDE BENDE BENDE BENDE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sen ztn Süpersin Lannnn Smile Smile
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 7:42 pm

oy Kuzum benim yaa saol sende öle Very Happy !!
Ama Sohbet Yok KuZuM Very Happy
RocK_AngeL
Şebnem Forever
Şebnem Forever
RocK_AngeL

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 12:17 pm

tek kelimeyle şebo harikaaaaaa xD ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_biggrin
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 5:05 pm

Arkadaşkar sadece bu yazı hakkında düşüncelerinizi yazın sohbet yada şebnem hakkında eleştiriler yapmayın (bu bnm isteğimdir....)
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 10:21 pm

ii güzel olmuş canım o zaman
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 5:25 pm

Teşekkür Ederim Sayın admin
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 7:43 pm

Very Happy ayy çokkk samimisinizz Very Happy Very Happy

bu yazdıkşarının hepsi bnm içinde qeçerli snırım çunku bnde seboyuu senin kdr çook sewiorm x]
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:57 pm

Very Happy
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:34 pm

bnde o zmn aLLa aLLa Very Happy
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

MesajKonu: Geri: ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)   ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD) Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 2:20 pm

saka lan Very Happy konuşun konuşun bu dünyada samimiyetsizlikten gzl bişiy varmı yha Very Happy

ŞEBENEM HAKKIMDA DÜŞÜNCELERİM VE mesajlarım (mesajlarım olmadı ama nese XD)
1 sayfadaki 1 sayfası