Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm

2 posters

Şebnem beni seviyosan bunlardan birisini seçç
Şebnem Beni seviyomusun ve benimle tanışmak istersen emesen adresini verebilirmisin (bu tabiki anlamına geliyor)
Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Vote_lcap0%Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Seni sevmiyorum
Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Vote_lcap0%Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Seni sevmek mi hıh nefret ediyorum
 0% [ 0 ]
Iyy iğrençsin
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Empty
MesajKonu: Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm   Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:33 pm

Şebnem Seni çokkk seviyorum bunu anlatamam inş. bu notu okursun lütfen en senin emesenini istiyorum seninle tanışmak ama galiba bunların hiçbiri mümkün bile değil zaten Belkide beni sevmezsin bile ama şunu bil ki seni çoookk seviyorum 13 yaşındayım bende snn gibi ya nolur senle okadar çok tanışmak istiyorum ki yani bi kamerayla örüşsek varya havalara ucarım her halde ama bu biraz a<şıyo dimi şebnem benim sesimi sana benzzetiyolar ozelliklede yengmn kızı ozge ya ben keşke yarışmaya katılabilseydim ama babam izinvermiyo Sad Sad nedense artık Neyse konuma döneyim ben
vee şunu söyleyeyim eleceğin YILDIZISIN ve sesin MÜTHİŞ

Senle düet yapmayı okadar çok isterdim kiiii ahh ahhh ama buda olmaz diyilmi çok şey istedim biliyorum ama ama seni okadar beyeniyorumkii anlatam şebnemciğim nolur oku bu mesajı senle okadarrrr çok tanışmak istiyorum ki anlatam ya ama bu mümkün değil galiba herkez ilay kadar şanslı olamaz off offf off seni çoookkk seiyorum anlatılamaz bi duygu bu ya nolurrr tanışalım ya çok istiyorum ayrıca senle 1 kerede olsa (daha fzlasıdaolabilir) kamerayla görüşmek istiyorum artık üye oll yha nooolllluuurrrrr vee senin büyük bi hayranınım neyse ben çok konuştum beni sevmezsen buna hiç mi hiç şaşırmam eden die sorarsanda kimse bni sevmiyo zaten şebnemcim Belki beni emesende görürsen ki bu olmaz zaten vermezsin neyse işte görürse veya konuşursan belkide sevmezsin neyse seni çoookkkk seviyorum şebnem mucizem bnmmm Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin Şebnem Keskin I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
ŞebnemKeskin
Şebnem Forever
Şebnem Forever
ŞebnemKeskin

Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Empty
MesajKonu: Geri: Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm   Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:38 pm

arkadaşlar floo yapmak zorundayım çünki ilay bu konuyu şebnem gelene kadar kilitlermisin sadece şebnemin oy vermesini istiyorum lütfen cnmm
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm   Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 9:44 pm

kuzu Şebnem seni tanımadığı için ona pat diye beni seviyor musun diye sorman çok saçma olmuş ama inşallah girer ve cevaplar sorunu
http://sebnemciyiz.eniyiforum.net

Şebnem Bunu Gelip Üye olup Okursan ve kabul edersen hayallerimi süslersin cnm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LiBiDo (BuNu ÇoK SeViYoRuM)
» şebnem lütfen oku
» Şebnem - Düş bahçeLeri
» Sebnem Aglarken !!!
» SebneM - StiLL LoViNG YoU